Yhteystiedot


AK Roll Service Oy

Kuoppamäentie 7
33800 Tampere

service@ak-roll.fi

Henkilökunnan sähköpostit muotoa etunimi.sukunimi@ak-roll.fi

Y-tunnus: 2630547-8

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: 003726305478
Välittäjätunnus/operaattori: 003721291126 / DABAFIHH

Laskun saaja:

AK Roll Service Oy
26305478
Kuoppamäentie 7
33800 TAMPERE

Katso tarkemmat ohjeet ja muut laskutusvaihtoehdot »


MYYNTI

Myynti

Jyrki Mattila
040 524 4786
jyrki.mattila@ak-roll.fi

Myynti (vienti)

Erkki Ojutkangas
040 52 44 786
erkki.ojutkangas@ak-roll.fi


TUOTANTO

(Yhteydenotot ensisijaisesti osoitteeseen service@ak-roll.fi)

Tuotanto

Jussi Nurminen
040 770 0262
jussi.nurminen@ak-roll.fi

Työnjohto

Jaakko Järvinen
040 717 1322
jaakko.jarvinen@ak-roll.fi

Tuotannonsuunnittelu

Jari Raunio
040 561 6650
jari.raunio@ak-roll.fi

Suunnittelu

Matti Saarikko
050 5393 165
matti.saarikko@ak-roll.fi


HALLINTO

Toimitusjohtaja

Mika Simi
040 568 0628
mika.simi@ak-roll.fi

Hallinto

Marja Kaukonen
0400 613 903
marja.kaukonen@ak-roll.fi